O nas

Witamy wszystkich bardzo gorąco! 

Pośrednictwem zakupowym zajmujemy się od 2001 roku. W ostatnich latach nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z najlepszymi dostawcami z Azji dzięki którym możemy zaoferować Państwu szeroki asortyment markowych produktów sportowych w najniższych cenach.

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania uruchomiliśmy serwis internetowy Sportowy Klub Zakupowy pod adresem www.coolzone.pl na którym możecie Państwo w łatwy sposób złożyć zamówienie na interesujące Państwa towary bezpośrednio u dostawcy (Sogo Hong Kong Co Ltd 555 Hennessy Road, 20/F, East Point Centre Causeway Bay Hong Kong)

Czas realizacji zamówienia wynosi średnio 25 dni robocze. Przesyłka jest od samego początku monitorowana, dajemy gwarancję dostawy, wszystkie towary zamówione przez stronę coolzone.pl dotrą do Państwa w podanym terminie.

Ponieważ pośredniczymy jedynie pomiędzy dostawcą z Azji, a klientem z Europy w tym z Polski nie wystawiamy faktur Vat, na dzień dzisiejszy nie prowadzimy również sprzedaży hurtowej. Towar wysyłany jest z magazynu zlokalizowanego na terenie Europy lub bezpośrednio z Azji.

Życzymy udanych zakupów!

Zespół, COOLZONE.PL